Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Tabela: III liga

 

1

Hetman Kadex Zamość

51

76 – 20

2

Radomiak Radom

46

55 – 25

3

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

40

45 – 29

4

Lublinianka Lublin

40

40 – 24

5

Granat Skarżysko - Kamienna

36

55 – 36

6

Górnik Łęczna

32

37 – 27

7

Stal Gorzyce

30

48 – 43

8

Pogoń Siedlce

28

40 – 35

9

Orlęta Łuków

26

47 – 52

10

Bucovia Bukowa

26

29 – 51

11

AZS AWF Biała Podlaska

25

42 – 46

12

Broń Radom

24

26 – 41

13

Siarka II Tarnobrzeg

24

24 – 44

14

Stal Kraśnik

22

33 – 51

15

Wisła Puławy

18

29 – 68

16

Tomasovia

12

19 – 62

 

Wyniki:

 

I

Tomasovia – Broń Radom

0 – 0

II

Lublinianka Lublin - Tomasovia

1 – 0

III

Tomasovia - AZS AWF Biała Podlaska

0 – 2

IV

Pogoń Siedlce - Tomasovia

2 – 2

V

Tomasovia - Siarka II Tarnobrzeg

1 – 1

VI

Stal Kraśnik - Tomasovia

3 – 1

VII

Tomasovia – Stal Gorzyce

1 – 3

VIII

Tomasovia – Radomiak Radom

0 – 2

IX

Hetman Kadex Zamość - Tomasovia

7 – 0

X

Tomasovia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3 – 4

XI

Wisła Puławy - Tomasovia

2 – 1

XII

Tomasovia - Górnik Łęczna

1 – 1

XIII

Bucovia Bukowa - Tomasovia

1 – 0

XIV

Tomasovia - Orlęta Łuków

3 – 1

XV

Granat Skarżysko – Kamienna - Tomasovia

5 – 0

XVI

Broń Radom - Tomasovia

2 – 0

XVII

Tomasovia – Lublinianka Lublin

0 – 0

XVIII

AZS AWF Biała Podlaska - Tomasovia

5 – 2

XIX

Tomasovia - Pogoń Siedlce

0 – 0

XX

Siarka II Tarnobrzeg - Tomasovia

1 – 0

XXI

Tomasovia - Stal Kraśnik

0 – 0

XXII

Stal Gorzyce - Tomasovia

1 – 0

XXIII

Radomiak Radom - Tomasovia

4 – 0

XXIV

Tomasovia - Hetman Kadex Zamość

0 – 1

XXV

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tomasovia

4 – 0

XXVI

Tomasovia - Wisła Puławy

2 – 0

XXVII

Górnik Łęczna - Tomasovia

3 – 0

XXVIII

Tomasovia - Bucovia Bukowa

0 – 1

XXIX

Orlęta Łuków - Tomasovia

3 – 0

XXX

Tomasovia - Granat Skarżysko – Kamienna

2 – 2

 

Trener zespołu: Waldemar Kołcun

 

Image and video hosting by TinyPic

Plan Przygotowań

3 lipca - Wznowienie treningów

11 lipca Sparing - Sokół Sieniawa 1:2

14 lipca Sparing - JKS 1909 Jarosław odwołany!

18 lipca Sparing - Huczwa Tyszowce 1:1

20 - 28 lipca - Obóz we Frampolu

21 lipca Sparing - Stal Kraśnik 

28 lipca Sparing - Motor Lublin

4 sierpnia Sparing - Orzeł Przeworsk

11 sierpnia Sparing - Brat Siennica Nadolna

15 sierpnia - Pierwszy mecz ligowy

Zmiany Kadrowe

plus

 Przychodzą:

 

Kacper Nastałek - Hetman Zamość

 

mimus

 

Odchodzą:

 

Paweł Staszczak - koniec wypożyczenia

Michał Skiba - Hetman Zamość

Karol Karólak - Resovia Rzeszów

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka