Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Tabela: III liga

 

1

Lublinianka Lublin

48

58 – 17

2

Górnik Łęczna

46

61 – 19

3

AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska

39

52 – 31

4

Tłoki Stal Gorzyce

38

45 – 23

5

Granat Skarżysko

36

54 – 27

6

Pogoń Siedlce

35

45 – 35

7

Korona Kielce

31

28 – 28

8

Broń Radom

29

30 – 27

9

Orlęta Łuków

28

36 – 35

10

Spółdzielca Morszczków

25

30 – 41

11

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

25

36 – 53

12

Granica Chełm

24

17 – 29

13

Bucovia Bukowa

23

23 – 47

14

Tomasovia

21

31 – 45

15

Proch Pionki

21

27 – 59

16

Łysica Bodzentyn

11

11 – 68

 

Wyniki:

 

I

Tomasovia - Korona Kielce

0 – 0

II

Orlęta Łuków - Tomasovia

2 – 0

III

Tomasovia - Granat Skarżysko

1 – 1

IV

Górnik Łęczna - Tomasovia

2 – 0

V

Tomasovia - Pogoń Siedlce

1 – 2

VI

Granica Chełm - Tomasovia

2 – 1

VII

Tomasovia - Lublinianka Lublin

0 – 1

VIII

AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska - Tomasovia

3 – 0

IX

Tomasovia - Tłoki Stal Gorzyce

1 – 0

X

Łysica Bodzentyn - Tomasovia

3 – 1

XI

Tomasovia - Bucovia Bukowa

1 – 3

XII

Proch Pionki - Tomasovia

3 – 1

XIII

Tomasovia - Broń Radom

2 – 0

XIV

Spółdzielca Morszczków - Tomasovia

3 – 0

XV

Tomasovia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0 – 3

XVI

Korona Kielce - Tomasovia

1 – 0

XVII

Tomasovia - Orlęta Łuków

1 – 1

XVIII

Granat Skarżysko - Tomasovia

3 – 1

XIX

Tomasovia - Górnik Łęczna

0 – 0

XX

Pogoń Siedlce - Tomasovia

0 – 3

XXI

Tomasovia - Granica Chełm

1 – 2

XXII

Lublinianka Lublin - Tomasovia

1 – 1

XXIII

Tomasovia - AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska

2 – 4

XXIV

Tłoki Stal Gorzyce - Tomasovia

2 – 0

XXV

Tomasovia - Łysica Bodzentyn

1 – 0

XXVI

Bucovia Bukowa - Tomasovia

2 – 1

XXVII

Tomasovia - Proch Pionki

3 – 1

XXVIII

Broń Radom - Tomasovia

0 – 0

XXIX

Tomasovia - Spółdzielca Morszczków

4 – 0

XXX

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tomasovia

2 – 2

 

Trener zespołu: Stanisław Pryciuk przez X kolejek, Marian Kopczan.

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Mecze Kontrolne

27.01 - Górnik II Łęczna 1:2

31.01 - Huczwa Tyszowce 5:0

03.02 - Polonia Przemyśl (odwołany)

07.02 - Avia Świdnik 3:4

10.02 - Hetman Zamość  2:0

17.02 - Motor Lublin CLJ (Lublin godz. 18:00)

24.02 - Kryształ Werbkowice (Zamość g. 13:00)

03.03 - Kłos Chełm (do ustalenia)

10.03 - Stal Kraśnik (Kraśnik)

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka