Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Tabela: Klasa międzywojewódzka chełmsko-zamojska

 

1

Łada Biłgoraj

53

99 – 21

2

Start Krasnystaw

46

92 – 37

3

Włodawianka Włodawa

42

75 – 36

4

Granica Dorohusk

39

71 – 38

5

Tomasovia

37

71 - 38

6

Unia Hrubieszów

35

57 – 34

7

Spartakus Szarowola

34

59 – 45

8

Victoria Łukowa

32

52 – 45

9

Hetman II Zamość

28

46 - 57

10

Roztocze Szczebrzeszyn

25

52 – 70

11

Olimpiakos Tarnogród

25

47 – 64

12

Granica Lubycza Królewska

22

40 – 55

13

Vitrum Wola Uhruska

17

30 – 80

14

Sokół Zwierzyniec

15

27 – 62

15

Sparta Rejowiec

14

28 – 89

16

Kresovia Włodawa

14

29 – 89

 

Wyniki:

 

I

Start Krasnystaw - Tomasovia

1 – 2

II

Tomasovia – Roztocze Szczebrzeszyn

0 – 0

III

Olimpiakos Tarnogród - Tomasovia

3 – 1

IV

Tomasovia - Victoria Łukowa

1 – 2

V

Spartakus Szarowola - Tomasovia

4 – 2

VI

Tomasovia - Kresovia Włodawa

6 – 1

VII

Granica Dorohusk - Tomasovia

1 – 4

VIII

Tomasovia - Sparta Rejowiec

7 – 1

IX

Unia Hrubieszów - Tomasovia

1 – 1

X

Tomasovia - Włodawianka Włodawa

3 – 1

XI

Granica Lubycza Królewska - Tomasovia

2 – 2

XII

Tomasovia - Hetman II Zamość

5 – 1

XIII

Sokół Zwierzyniec - Tomasovia

2 – 1

XIV

Vitrum Wola Uhruska - Tomasovia

1 – 2

XV

Tomasovia - Łada Biłgoraj

0 – 0

XVI

Tomasovia - Start Krasnystaw

0 – 1

XVII

Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia

2 – 1

XVIII

Tomasovia - Olimpiakos Tarnogród

3 – 0

XIX

Victoria Łukowa - Tomasovia

1 – 3

XX

Tomasovia - Spartakus Szarowola

4 – 0

XXI

Kresovia Włodawa - Tomasovia

0 – 4

XXII

Tomasovia - Granica Dorohusk

3 – 0

XXIII

Sparta Rejowiec - Tomasovia

0 – 4

XXIV

Tomasovia - Unia Hrubieszów

2 – 2

XXV

Włodawianka Włodawa - Tomasovia

3 – 2

XXVI

Tomasovia - Granica Lubycza Królewska

3 – 1

XXVII

Hetman II Zamość - Tomasovia

0 – 3

XXVIII

Tomasovia - Sokół Zwierzyniec

3 – 1

XXIX

Tomasovia - Vitrum Wola Uhruska

2 – 2

XXX

Łada Biłgoraj - Tomasovia

2 – 1

 

Trener zespołu: Zbigniew Kuczyński

 

Image and video hosting by TinyPic

Plan Przygotowań

3 lipca - Wznowienie treningów

11 lipca Sparing - Sokół Sieniawa 1:2

14 lipca Sparing - JKS 1909 Jarosław odwołany!

18 lipca Sparing - Huczwa Tyszowce 1:1

20 - 28 lipca - Obóz we Frampolu

21 lipca Sparing - Stal Kraśnik 

28 lipca Sparing - Motor Lublin

4 sierpnia Sparing - Orzeł Przeworsk

11 sierpnia Sparing - Brat Siennica Nadolna

15 sierpnia - Pierwszy mecz ligowy

Zmiany Kadrowe

plus

 Przychodzą:

 

Kacper Nastałek - Hetman Zamość

 

mimus

 

Odchodzą:

 

Paweł Staszczak - koniec wypożyczenia

Michał Skiba - Hetman Zamość

Karol Karólak - Resovia Rzeszów

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka