Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

IV liga 2002/2003 lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Tomasovia 34 79 24 7 3 91-26 12 2 3 53-14 12 5 0 38-12            
2.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 70 21 7 6 71-25 12 4 1 45-10 9 3 5 26-15            
3.  Orlęta Łuków 34 59 17 8 9 60-36 10 6 1 35-12 7 2 8 25-24            
4.  Górnik II Łęczna 34 58 17 7 10 61-54 7 5 5 29-20 10 2 5 32-34            
5.  Stal Kraśnik 34 53 14 11 9 59-41 8 3 6 28-17 6 8 3 31-24            
6.  Czarni Dęblin 34 53 15 8 11 65-47 10 3 4 35-17 5 5 7 30-30            
7.  Legion Tomaszowice 34 52 15 7 12 56-42 8 3 6 30-21 7 4 6 26-21            
8.  BKS Unia Bełżyce 34 52 15 7 12 55-55 8 4 5 28-26 7 3 7 27-29            
9.  Lublinianka Lublin 34 51 13 12 9 56-45 7 6 4 31-22 6 6 5 25-23            
10.  Avia Świdnik 34 50 14 8 12 67-40 7 4 6 34-22 7 4 6 33-18            
11.  Granica Dorohusk 34 50 15 5 14 56-65 12 1 4 37-29 3 4 10 19-36            
12.  Hetman II Zamość 34 48 15 3 16 60-64 8 2 7 33-35 7 1 9 27-29            
13.  Chełmianka Chełm 34 47 13 8 13 60-47 8 3 6 38-21 5 5 7 22-26            
14.  Wisła Puławy 34 46 13 7 14 51-62 8 5 4 26-18 5 2 10 25-44            
15.  Victoria Parczew 34 41 10 11 13 54-59 4 4 9 23-35 6 7 4 31-24            
16.  Stal Poniatowa 34 19 5 4 25 36-96 2 4 11 20-46 3 0 14 16-50            
17.  Unia Hrubieszów 34 14 3 5 26 26-81 3 4 10 16-34 0 1 16 10-47            
18.  Roztocze Szczebrzeszyn 34 12 3 3 28 31-130 3 1 13 18-57 0 2 15 13-73            

 

Kadra:

 

Bramkarze: Piotr Waśkiewicz, Marek Sadowski


Obrońcy: Stanisław Anioł. Marek Misiewicz, Grzegorz Anioł, Krzysztof Bilewicz, Piotr Segieda, Paweł Chwała, Jarosław Legeżyński


Pomocnicy: Jarosław Korzeń, Tomasz Gozdek, Bartłomiej Cisek, Piotr Wasilewski, Tomasz Walentyn, Tomasz Leszczyński, Dariusz Suszyński, Mirosław Lipiec, Adam Pogłodziński,Artur Wąsacz


Napastnicy: Daniel Koczon, Kamil Droździel, Marcin Żurawski, Janusz Świderek

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Tomasovia  - Czarni Dęblin

4:4
II kolejka

Górnik II Łęczna - Tomasovia

1:0
III kolejka

Tomasovia - Chełmianka Chełm

2:1
IV kolejka Wisła Puławy - Tomasovia 1:1
V kolejka Tomasovia - Hetman II Zamość 0:1
VI kolejka Unia Hrubieszów - Tomasovia 1:1
VII kolejka Tomasovia - Avia Świdnik 3:1
VIII kolejka Orlęta Łuków - Tomasovia 1:1
IX kolejka Tomasovia - Victoria Parczew 1:1
X kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 1:2
XI kolejka Tomasovia - Legion Tomaszowice 4:0
XII kolejka Unia Bełżyce - Tomasovia 0:2
XIII kolejka Tomasovia - Roztocze Szczebrzeszyn 6:0
XIV kolejka Granica Dorohusk - Tomasovia 1:6
XV kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 1:2
XVI kolejka Tomasovia - Stal Poniatowa 2:0
XVII kolejka Orleta Radzyń Podlaski - Tomasovia 2:3
XVIII kolejka Czarni Dęblin - Tomasovia 0:0
XIX kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna 9:0
XX kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:3
XXI kolejka Tomasovia - Wisła Puławy 3:1
XXII kolejka Hetman II Zamość - Tomasovia 1:4
XXIII kolejka Tomasovia - Unia Hrubieszów 5:0
XXIV kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 1:2
XXV kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków 1:0
XXVI kolejka Victoria Parczew - Tomasovia 0:0
XXVII kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 0:1
XXVIII kolejka Legion Tomaszowice - Tomasovia 0:2
XXIX kolejka Tomasovia - Unia Bełżyce 3:1

XXX kolejka

XXXI

XXXII

XXXIII

XXXIV

Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia

Tomasovia - Granica Dorohusk

Stal Kraśnik - Tomasovia

Stal Poniatowa - Tomasovia

Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski

1:3

7:0

1:2

1:5

2:1

 

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  21 - Daniel Koczon, 12 -Piotr  Wasilewski, Janusz Świderek, 7 -Bartłomiej Cisek, 6 - Kamil Droździel,  5 -Krzysztof Bilewicz, Jarosław Korzeń, Marek Misiewicz, 3 -Mirosław Lipiec, Artur Wąsacz, Marcin Żurawski, Stanisław Anioł,  2 -Tomasz Gozdek, Adam Pogłodziński, 1 -  Dariusz Suszyński

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2003/04: Ireneusz Suchowierzch, Wiesław Wieczerzak

 

Image and video hosting by TinyPic

Mecze Kontrolne

27.01 - Górnik II Łęczna 1:2

31.01 - Huczwa Tyszowce 5:0

03.02 - Polonia Przemyśl (odwołany)

07.02 - Avia Świdnik 3:4

10.02 - Hetman Zamość  2:0

17.02 - Motor Lublin CLJ (Lublin godz. 18:00)

24.02 - Kryształ Werbkowice (Zamość g. 13:00)

03.03 - Kłos Chełm (do ustalenia)

10.03 - Stal Kraśnik (Kraśnik)

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka