Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

 IV liga 2004/2005  lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Avia Świdnik 30 67 20 7 3 68-27 12 3 0 42-10 8 4 3 26-17            
2.  Stal Kraśnik 30 58 16 10 4 53-21 9 5 1 36-11 7 5 3 17-10            
3.  Podlasie Biała Podlaska 30 57 16 9 5 47-29 8 5 2 24-15 8 4 3 23-14            
4.  Tomasovia 30 52 16 4 10 44-35 11 1 3 30-17 5 3 7 14-18            
5.  Granica Lubycza Królewska 30 51 12 15 3 44-29 7 8 0 27-16 5 7 3 17-13            
6.  Lublinianka Lublin 30 48 13 9 8 47-30 5 8 2 19-15 8 1 6 28-15            
7.  Górnik II Łęczna 30 46 12 10 8 60-43 6 6 3 31-15 6 4 5 29-28            
8.  Czarni Dęblin 30 43 12 7 11 49-46 6 4 5 23-21 6 3 6 26-25            
9.  Orlęta Łuków 30 42 10 12 8 43-43 7 7 1 24-18 3 5 7 19-25            
10.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 40 11 7 12 66-44 8 2 5 41-16 3 5 7 25-28            
11.  Janowianka Janów Lubelski 30 35 10 5 15 42-56 8 2 5 24-20 2 3 10 18-36            
12.  Chełmianka Chełm 30 33 8 9 13 27-41 5 4 6 16-17 3 5 7 11-24            
13.  Łada Biłgoraj 30 28 8 4 18 39-58 4 2 9 20-27 4 2 9 19-31            
14.  Victoria Parczew 30 23 5 8 17 43-51 4 1 10 28-25 1 7 7 15-26            
15.  Wisła Puławy 30 19 4 7 19 27-70 3 4 8 11-22 1 3 11 16-48            
16.  Hetman II Zamość 30 14 3 5 22 30-106 2 2 11 20-48 1 3 11 10-58            

 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Piotr Waśkiewicz, Wojciech Bartoszyk


Obrońcy: Stanisław Anioł. Krzysztof Bilewicz, Jarosław Korzeń, Wojciech Krawczyk, Marek Misiewicz, Sebastian Gęśla, Bogdan Pieniążek, Jan Rochecki, Aleksy Dunin, Maciej Saramak, Marcin Włodarski, Mariusz Korkosz,Grzegorz Anioł


Pomocnicy: Bartłomiej Cisek, Kamil Droździel, Sebastian Malec, Bogdan Głuszko, Janusz Świderek, Tomasz Walentyn, Paweł Zatorski, Łukasz Barycza, Sylwester Sikorski, Tomasz Świderski, Piotr Nowak,


Napastnicy: Frank Egharevba, Piotr Gozdek, Daniel Puchalski, Marcin Żurawski, Jacek Paszkiewicz

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Tomasovia  - Łada Biłgoraj

3:0
II kolejka

Stal Kraśnik - Tomasovia

1:3
III kolejka

Tomasovia - Czarni Dęblin

3:1
IV kolejka Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 2:0
V kolejka Tomasovia - Górnik Łęczna 3:2
VI kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia
0:0
VII kolejka Tomasovia - Victoria Parczew

3:1

VIII kolejka Tomasovia - Wisła Puławy 4:1
IX kolejka Orlęta Łuków - Tomasovia 3:1
X kolejka Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
XI kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 1:0
XII kolejka Tomasovia - Janowianka Janów Lubelski 2:1
XIII kolejka Granica Lubycza Królewska - Tomasovia 1:1
XIV kolejka Tomasovia - Hetman II Zamość 2:1
XV kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 2:1
XVI kolejka Łada Biłgoraj - Tomasovia 3:1
XVII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 2:2
XVIII kolejka Czarni Dęblin - Tomasovia 0:2
XIX kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 2:0
XX kolejka Górnik Łęczna - Tomasovia 0:0
XXI kolejka Tomasovia - Chełmianka Chełm 1:0
XXII kolejka Victoria Parczew - Tomasovia 0:1
XXIII kolejka Wisła Puławy - Tomasovia 0:1
XXIV kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków 1:1
XXV kolejka Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 2:0
XXVI kolejka Tomasovia - Avia Świdnik 0:2
XXVII kolejka Janowianka Janów Lubelski - Tomasovia 2:1
XXVIII kolejka Tomasovia - Granica Lubycza Królewska 1:3
XXIX kolejka Hetman II Zamość - Tomasovia 1:2
XXX kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 1:2

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  13 -Frank Egharevba, 10 -Jacek Paszkiewicz, 5 -Janusz Świderek, 4 -Kamil Droździel, 2 - Tomasz Świderek,Marcin Żurawski, 1 - Grzegorz Anioł, Stanisław Anioł, Krzysztof Bilewicz, Tomasz Gozdek, Maciej Saramak, Marcin Włodarski,Paweł Zatorski

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2004/05: Tomasz Orłowski

 

Image and video hosting by TinyPic

BO 2018

Mecze Kontrolne

27.01 - Górnik II Łęczna 1:2

31.01 - Huczwa Tyszowce 5:0

03.02 - Polonia Przemyśl (odwołany)

07.02 - Avia Świdnik 3:4

10.02 - Hetman Zamość  2:0

17.02 - Motor Lublin CLJ 2:5

24.02 - Kryształ Werbkowice (Zamość g. 13:00)

02.03 - Kłos Chełm (Zamość g. 19:00)

10.03 - Stal Kraśnik (Kraśnik)

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka