Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Tabela końcowa:

 III liga  lubelsko-podkarpacka
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Spartakus Szarowola 30 70 22 4 4 57-16 10 2 3 33-10 12 2 1 24-6            
2.  Górnik II Łęczna 30 65 20 5 5 47-19 10 3 2 22-9 10 2 3 25-10            
3.  Avia Świdnik 30 53 14 11 5 34-22 5 6 4 15-11 9 5 1 19-11            
4.  Stal Sanok 30 45 13 6 11 37-37 6 2 7 18-18 7 4 4 19-19            
5.  Siarka Tarnobrzeg 30 44 11 11 8 33-34 5 6 4 19-24 6 5 4 14-10            
6.  Tomasovia 30 44 11 11 8 32-28 5 5 5 12-11 6 6 3 20-17            
7.  Unia Nowa Sarzyna 30 43 11 10 9 35-31 5 7 3 17-15 6 3 6 18-16            
8.  Izolator Boguchwała 30 39 10 9 11 38-31 8 2 5 25-12 2 7 6 13-19            
9.  Podlasie Biała Podlaska 30 38 10 8 12 27-28 5 4 6 9-11 5 4 6 18-17            
10.  Wisła Puławy 30 38 10 8 12 43-40 5 5 5 22-19 5 3 7 21-21            
11.  Stal Poniatowa 30 35 9 8 13 21-37 5 3 7 13-20 4 5 6 8-17            
12.  Karpaty Krosno 30 35 8 11 11 30-36 6 4 5 20-19 2 7 6 10-17            
13.  Stal Mielec 30 34 7 13 10 33-33 4 7 4 14-14 3 6 6 19-19            
14.  Stal Kraśnik 30 26 6 8 16 22-43 2 5 8 11-24 4 3 8 11-19            
15.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 21 4 9 17 17-41 0 5 10 4-18 4 4 7 13-23            
16.  Wisłoka Dębica 30 20 4 8 18 21-51 3 4 8 12-26 1 4 10 9-25            

 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Łukasz Wawrzusiszyn


Obrońcy: Łukasz Chwała , Wojciech Hałasa , Sebastian Leśko, Rafał Myszkowski, Patryk Nowosad, Tomasz Sioma, Michał Skiba


Pomocnicy: Maciej Banaś , Tomasz Ciećko, Wojciech Janicki, Waldemar Kozyra , Patryk Puchalski, Tomasz Raczkiewicz, Patryk Słotwiński, Bartosz Stefanik, Piotr Wójcik, Marcin Żurawski


Napastnicy: Ireneusz Baran, Piotr Gozdek, Jacek Kusiak , Jarosław Pacholarz, Przemysław Wawryca , Wojciech Wawrzusiszyn , Paweł Zatorski

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Stal Sanok - Tomasovia

0:1
II kolejka

Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski

1:1
III kolejka

Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia

0:0
IV kolejka

Tomasovia - Karpaty Krosno

0:1
V kolejka

Wisła Puławy - Tomasovia

0:0
VI kolejka Tomasovia - Wisłoka Dębica 2:0
VII kolejka Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 1:0
VIII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik
2:0
IX kolejka Stal Mielec - Tomasovia 1:1
X kolejka Tomasovia - Unia Nowa Sarzyna 0:2
XI kolejka Izolator Boguchwała - Tomasovia 5:1
XII kolejka Tomasovia - Avia Świdnik 1:0
XIII kolejka Stal Poniatowa - Tomasovia 1:2
XIV kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna 2:1
XV kolejka Spartkakus Szarowola - Tomasovia
1:4
XVI kolejka Tomasovia - Stal Sanok 0:0
XVII kolejka Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 0:2
XVIII kolejka Tomasovia - Siarka Tarnobrzeg 1:2
XIX kolejka Karpaty Krosno - Tomasovia 1:3
XX kolejka Tomasovia - Wisła Puławy 1:1
XXI kolejka Wisłoka Dębica - Tomasovia 1:1
XXII kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 0:0
XXIII kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia 3:3
XXIV kolejka Tomasovia - Stal Mielec 1:1
XXV kolejka Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia 1:2
XXVI kolejka Tomasovia - Izolator Boguchwała 2:0
XXVII kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 1:1
XXVIII kolejka Tomasovia - Stal Poniatowa 0:1
XXIX kolejka  Górnik II Łęczna- Tomasovia
2:0
XXX kolejka  Tomasovia - Spartakus Szarowola
1:0

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii: 11 - Ireneusz Baran, 7 - Tomasz Ciećko, 4 - Przemysław Wawryca, 2 - Piotr Gozdek, Jarosław Pacholarz, 1 - Łukasz Chwała, Jacek Kusiak, Rafał Myszkowski, Piotr Wójcik, Paweł Zatorski, Marcin Żurawski

 

Trenerzy którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2009/10:  Zbigniew Kuczyński

 

Image and video hosting by TinyPic

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka