Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Końcowa tabela:

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki

 

1

 

Resovia Rzeszów

 

32

 

67

 

20

 

7

 

5

 

60:24

2 JKS Jarosław 32 58 17 7 8 42:22
3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 32 55 14 13 5 45:29
4 Izolator Boguchwała 32 53 16 5 11 62:44
5 Stal Kraśnik 32 52 16 4 12 56:40
6 Karpaty Krosno 32 52 15 7 10 54:38
7 Sokół Sieniawa 32 51 14 9 9 53:34
8 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 32 51 14 9 9 44:34
9 Chełmianka Chełm 32 50 15 5 12 48:36
10 Avia Świdnik 32 47 13 8 11 46:34
11 Lublinianka Lublin 32 42 12 6 14 42:43
12 Orzeł Przeworsk 32 40 13 1 18 36:61
13 Stal Sanok 32 38 10 8 14 28:41
14 Polonia Przemyśl 32 28 7 7 18 35:54
15 AMSPN Hetman Zamość 32 28 7 7 18 31:65
16 Podlasie Biała Podlaska 32 28 7 7 18 27:65
17 Omega Stary Zamość 32 18 4 6 22 18:63
 
 
 
Kadra:
 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Mateusz Bukała, Łukasz Wawrzusiszyn


Obrońcy: Mateusz Bojarczuk , Łukasz Chwała , Piotr Joniec , Radosław Łeń , Łukasz Sękowski , Michał Skiba


Pomocnicy: Adrian Chłoń , Patryk Droździel , Kamil Groborz , Sebastian Hajnas , Michał Kaniewski , Damian Karwacki , Kamil Konopa, Damian Misztal, Przemysław Orzechowski , Jan Oznański , Norbert Raczkiewicz , Tomasz Raczkiewicz, Patryk Słotwiński , Arkadiusz Smoła , Krzysztof Wrzosek , Bartłomiej Zieliński, Marcin Żurawski


Napastnicy: Tomasz Kłos, Waldemar Kozyra , Jacek Kusiak , Bartłomiej Sikora , Paweł Mazurkiewicz, Igor Paskiw

 
 
 
 
Terminarz III liga lubelsko-podkarpacka sezon  2013/14
 
 
Kolejka nr 1, data: 
    MECZ   WYNIK DATA
1 AMSPN Hetman Zamość - pauzuje w kolejce    
2 JKS Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2013-08-10 17:00
3 Sokół Sieniawa - Karpaty Krosno 0 : 1 2013-08-11 17:00
4 Omega Stary Zamość - Podlasie Biała Podlaska 0 : 2 2013-08-11 16:00
5 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Orzeł Przeworsk 1 : 3 2013-08-11 17:00
6 Stal Sanok - Lublinianka Lublin 0 : 2 2013-08-10 17:00
7 Resovia Rzeszów - Izolator Boguchwała 3 : 1 2013-08-10 17:00
8 Stal Kraśnik - Avia Świdnik 4 : 3 2013-08-11 17:00
9 Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2 : 0 2013-08-11 16:30
 
Kolejka nr 2, data:
    MECZ   WYNIK DATA
10 Polonia Przemyśl - pauzuje w kolejce    
11 Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 1 : 3 2013-08-15 17:00
12 Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2 : 1 2013-08-15 11:00
13 Lublinianka Lublin - Resovia Rzeszów 1 : 1 2013-08-15 16:00
14 Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 0 : 2 2013-08-15 17:00
15 Podlasie Biała Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 5 2013-08-15 17:00
16 Karpaty Krosno - Omega Stary Zamość 4 : 0 2013-08-15 17:00
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sokół Sieniawa 2 : 3 2013-08-15 17:00
18 AMSPN Hetman Zamość - JKS Jarosław 2 : 1 2013-08-15 17:00
 
Kolejka nr 3, data:
    MECZ   WYNIK DATA
19 JKS Jarosław - pauzuje w kolejce    
20 Sokół Sieniawa - AMSPN Hetman Zamość 1 : 1 2013-08-18 17:00
21 Omega Stary Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 7 2013-08-18 16:00
22 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Karpaty Krosno 3 : 0 2013-08-18 17:00
23 Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska 1 : 1 2013-08-18 17:00
24 Resovia Rzeszów - Orzeł Przeworsk 2 : 0 2013-08-18 16:00
25 Stal Kraśnik - Lublinianka Lublin 0 : 3 2013-08-18 17:00
26 Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała 1 : 4 2013-08-18 16:30
27 Polonia Przemyśl - Avia Świdnik 1 : 0 2013-08-18 17:00
 
Kolejka nr 4, data:
    MECZ   WYNIK DATA
28 Avia Świdnik - pauzuje w kolejce    
29 Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 7 : 1 2013-08-25 11:00
30 Lublinianka Lublin - Chełmianka Chełm 2 : 2 2013-08-24 16:00
31 Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 0 : 1 2013-08-25 17:00
32 Podlasie Biała Podlaska - Resovia Rzeszów 0 : 1 2013-08-24 17:00
33 Karpaty Krosno - Stal Sanok 0 : 0 2013-08-24 17:00
34 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 2 2013-08-25 17:00
35 AMSPN Hetman Zamość - Omega Stary Zamość 3 : 1 2013-08-24 17:00
36 JKS Jarosław - Sokół Sieniawa 1 : 0 2013-08-24 17:00
 
Kolejka nr 5, data:
    MECZ   WYNIK DATA
37 Sokół Sieniawa - pauzuje w kolejce    
38 Omega Stary Zamość - JKS Jarosław 0 : 1 2013-09-01 16:00
39 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - AMSPN Hetman Zamość 0 : 0 2013-09-01 17:00
40 Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2013-08-31 17:00
41 Resovia Rzeszów - Karpaty Krosno 1 : 1 2013-08-31 17:00
42 Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 1 : 0 2013-09-01 16:00
43 Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1 : 4 2013-08-31 17:00
44 Polonia Przemyśl - Lublinianka Lublin 1 : 3 2013-08-31 17:00
45 Avia Świdnik - Izolator Boguchwała 3 : 1 2013-08-31 17:00
 
Kolejka nr 6, data:
    MECZ   WYNIK DATA
46 Izolator Boguchwała - pauzuje w kolejce    
47 Lublinianka Lublin - Avia Świdnik 0 : 1 2013-09-04 16:00
48 Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl 3 : 1 2013-09-04 17:00
49 Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 0 : 1 2013-09-04 17:00
50 Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 0 : 2 2013-09-04 17:00
51 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Resovia Rzeszów 2 : 2 2013-09-04 17:00
52 AMSPN Hetman Zamość - Stal Sanok 1 : 1 2013-09-04 17:00
53 JKS Jarosław - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 0 2013-09-04 17:00
54 Sokół Sieniawa - Omega Stary Zamość 1 : 0 2013-09-04 16:00
 
Kolejka nr 7, data:
    MECZ   WYNIK DATA
55 Omega Stary Zamość - pauzuje w kolejce    
56 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Sokół Sieniawa 1 : 1 2013-09-08 16:00
57 Stal Sanok - JKS Jarosław 0 : 2 2013-09-07 17:00
58 Resovia Rzeszów - AMSPN Hetman Zamość 5 : 0 2013-09-07 16:00
59 Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 3 2013-09-08 16:00
60 Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 2 : 3 2013-11-13 13:00
61 Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 7 : 0 2013-09-07 17:00
62 Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 3 : 0 2013-09-07 16:00
63 Izolator Boguchwała - Lublinianka Lublin 4 : 1 2013-09-07 16:00
 
Kolejka nr 8, data:
    MECZ   WYNIK DATA
64 Lublinianka Lublin - pauzuje w kolejce    
65 Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1 : 0 2013-09-14 16:00
66 Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 1 : 1 2013-09-14 16:00
67 Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 2 : 0 2013-09-14 16:00
68 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm 0 : 1 2013-09-15 16:00
69 AMSPN Hetman Zamość - Stal Kraśnik 4 : 2 2013-09-14 16:00
70 JKS Jarosław - Resovia Rzeszów 1 : 0 2013-09-15 16:00
71 Sokół Sieniawa - Stal Sanok 2 : 0 2013-09-15 16:00
72 Omega Stary Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 1 2013-09-15 16:00
 
Kolejka nr 9, data:
    MECZ   WYNIK DATA
73 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - pauzuje w kolejce    
74 Stal Sanok - Omega Stary Zamość 2 : 0 2013-09-18 16:00
75 Resovia Rzeszów - Sokół Sieniawa 3 : 1 2013-09-18 16:00
76 Stal Kraśnik - JKS Jarosław 0 : 1 2013-09-18 16:00
77 Chełmianka Chełm - AMSPN Hetman Zamość 2 : 0 2013-09-18 16:00
78 Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 2013-09-18 16:00
79 Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1 : 1 2013-09-18 16:00
80 Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 4 : 1 2013-09-18 16:00
81 Lublinianka Lublin - Orzeł Przeworsk 0 : 1 2013-09-18 16:00
 
Kolejka nr 10, data:
    MECZ   WYNIK DATA
82 Orzeł Przeworsk - pauzuje w kolejce    
83 Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka Lublin 2 : 0 2013-09-21 16:00
84 Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1 : 3 2013-09-21 16:00
85 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 2 : 1 2013-09-22 16:00
86 AMSPN Hetman Zamość - Polonia Przemyśl 2 : 2 2013-09-22 16:00
87 JKS Jarosław - Chełmianka Chełm 1 : 0 2013-09-21 16:00
88 Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik 4 : 0 2013-09-22 15:00
89 Omega Stary Zamość - Resovia Rzeszów 0 : 4 2013-09-22 16:00
90 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Stal Sanok 3 : 2 2013-09-22 16:00
 
Kolejka nr 11, data:
    MECZ   WYNIK DATA
91 Stal Sanok - pauzuje w kolejce    
92 Resovia Rzeszów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 0 2013-09-28 15:00
93 Stal Kraśnik - Omega Stary Zamość 3 : 2 2013-09-29 15:00
94 Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 2 : 0 2013-09-29 15:00
95 Polonia Przemyśl - JKS Jarosław 0 : 0 2013-09-28 16:00
96 Avia Świdnik - AMSPN Hetman Zamość 6 : 0 2013-09-28 15:00
97 Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2013-09-28 16:00
98 Lublinianka Lublin - Karpaty Krosno 2 : 1 2013-09-29 12:00
99 Orzeł Przeworsk - Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 2013-09-29 16:00
 
Kolejka nr 12, data:
    MECZ   WYNIK DATA
100 Podlasie Biała Podlaska - pauzuje w kolejce    
101 Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 4 : 1 2013-10-05 15:00
102 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lublinianka Lublin 1 : 0 2013-10-06 15:00
103 AMSPN Hetman Zamość - Izolator Boguchwała 2 : 1 2013-10-05 15:00
104 JKS Jarosław - Avia Świdnik 0 : 0 2013-10-05 15:00
105 Sokół Sieniawa - Polonia Przemyśl 0 : 1 2013-10-06 15:00
106 Omega Stary Zamość - Chełmianka Chełm 0 : 0 2013-10-06 15:00
107 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Stal Kraśnik 0 : 1 2013-10-06 15:00
108 Stal Sanok - Resovia Rzeszów 0 : 1 2013-10-06 15:00
 
Kolejka nr 13, data:
    MECZ   WYNIK DATA
109 Resovia Rzeszów - pauzuje w kolejce    
110 Stal Kraśnik - Stal Sanok 6 : 0 2013-10-13 15:00
111 Chełmianka Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 2 2013-10-13 15:00
112 Polonia Przemyśl - Omega Stary Zamość 2 : 0 2013-10-12 16:00
113 Avia Świdnik - Sokół Sieniawa 0 : 1 2013-10-12 14:00
114 Izolator Boguchwała - JKS Jarosław 0 : 2 2013-10-13 11:00
115 Lublinianka Lublin - AMSPN Hetman Zamość 0 : 1 2013-10-13 12:00
116 Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 1 2013-10-12 15:00
117 Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 1 : 0 2013-10-12 15:00
 
Kolejka nr 14, data:
    MECZ   WYNIK DATA
118 Karpaty Krosno - pauzuje w kolejce    
119 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1 : 0 2013-10-20 15:00
120 AMSPN Hetman Zamość - Orzeł Przeworsk 1 : 3 2013-10-19 15:00
121 JKS Jarosław - Lublinianka Lublin 0 : 0 2013-10-19 15:00
122 Sokół Sieniawa - Izolator Boguchwała 1 : 1 2013-10-20 14:00
123 Omega Stary Zamość - Avia Świdnik 1 : 1 2013-10-20 15:00
124 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Polonia Przemyśl 1 : 0 2013-10-20 14:00
125 Stal Sanok - Chełmianka Chełm 0 : 5 2013-10-19 15:00
126 Resovia Rzeszów - Stal Kraśnik 1 : 1 2013-10-19 14:00
 
Kolejka nr 15, data:
    MECZ   WYNIK DATA
127 Stal Kraśnik - pauzuje w kolejce    
128 Chełmianka Chełm - Resovia Rzeszów 1 : 1 2013-10-27 14:00
129 Polonia Przemyśl - Stal Sanok 0 : 2 2013-10-26 14:00
130 Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 4 : 1 2013-10-26 13:00
131 Izolator Boguchwała - Omega Stary Zamość 3 : 2 2013-10-27 11:00
132 Lublinianka Lublin - Sokół Sieniawa 2 : 2 2013-10-27 12:00
133 Orzeł Przeworsk - JKS Jarosław 1 : 0 2013-10-26 14:00
134 Podlasie Biała Podlaska - AMSPN Hetman Zamość 1 : 1 2013-10-26 14:00
135 Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2013-10-26 14:00
 
Kolejka nr 16, data:
    MECZ   WYNIK DATA
136 Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauzuje w kolejce    
137 AMSPN Hetman Zamość - Karpaty Krosno 0 : 3 2013-11-03 13:00
138 JKS Jarosław - Podlasie Biała Podlaska 4 : 2 2013-11-02 13:00
139 Sokół Sieniawa - Orzeł Przeworsk 5 : 1 2013-11-03 13:00
140 Omega Stary Zamość - Lublinianka Lublin 0 : 3 2013-11-03 13:00
141 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Izolator Boguchwała 3 : 1 2013-11-03 14:00
142 Stal Sanok - Avia Świdnik 1 : 2 2013-11-02 14:00
143 Resovia Rzeszów - Polonia Przemyśl 3 : 1 2013-11-03 13:00
144 Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2 : 0 2013-11-03 12:00
 
Kolejka nr 17, data:
    MECZ   WYNIK DATA
145 Chełmianka Chełm - pauzuje w kolejce    
146 Polonia Przemyśl - Stal Kraśnik 2 : 4 2013-11-09 13:00
147 Avia Świdnik - Resovia Rzeszów 1 : 4 2013-11-09 13:00
148 Izolator Boguchwała - Stal Sanok 3 : 0 2013-11-10 11:00
149 Lublinianka Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1 : 3 2013-11-09 11:00
150 Orzeł Przeworsk - Omega Stary Zamość 2 : 0 2013-11-09 13:00
151 Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 0 : 2 2013-11-09 13:00
152 Karpaty Krosno - JKS Jarosław 1 : 2 2013-11-09 13:00
153 Tomasovia Tomaszów Lubelski - AMSPN Hetman Zamość 1 : 0 2013-11-10 13:00
 
Kolejka nr 18, data:
    MECZ   WYNIK DATA
1 AMSPN Hetman Zamość - pauzuje w kolejce    
2 Tomasovia Tomaszów Lubelski - JKS Jarosław 1 : 1 2013-11-17 13:00
3 Karpaty Krosno - Sokół Sieniawa 1 : 3 2013-11-17 12:00
4 Podlasie Biała Podlaska - Omega Stary Zamość 2 : 1 2013-11-16 13:00
5 Orzeł Przeworsk - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 1 2013-11-17 13:00
6 Lublinianka Lublin - Stal Sanok 1 : 2 2013-11-17 12:00
7 Izolator Boguchwała - Resovia Rzeszów 3 : 2 2013-11-17 11:00
8 Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1 : 0 2013-11-16 11:00
9 Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 2 : 0 2013-11-17 13:00
 
Kolejka nr 19, data:
    MECZ   WYNIK DATA
10 Polonia Przemyśl - pauzuje w kolejce    
11 Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 0 : 2 2014-03-23 14:00
12 Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 3 : 1 2014-03-23 11:00
13 Resovia Rzeszów - Lublinianka Lublin 2 : 2 2014-03-22 11:00
14 Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 4 : 0 2014-03-22 14:00
15 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0 2014-03-23 14:00
16 Omega Stary Zamość - Karpaty Krosno 0 : 4 2014-03-22 14:00
17 Sokół Sieniawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 2014-03-23 13:00
18 JKS Jarosław - AMSPN Hetman Zamość 4 : 0 2014-03-22 15:00
 
Kolejka nr 20, data:
    MECZ   WYNIK DATA
19 JKS Jarosław - pauzuje w kolejce    
20 AMSPN Hetman Zamość - Sokół Sieniawa 1 : 3 2014-03-29 16:00
21 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Omega Stary Zamość 2 : 0 2014-04-02 16:00
22 Karpaty Krosno - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1 : 1 2014-03-29 15:00
23 Podlasie Biała Podlaska - Stal Sanok 0 : 0 2014-03-29 15:00
24 Orzeł Przeworsk - Resovia Rzeszów 1 : 4 2014-03-29 14:00
25 Lublinianka Lublin - Stal Kraśnik 0 : 3 2014-03-29 12:00
26 Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 0 : 2 2014-03-30 11:00
27 Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 2 : 1 2014-03-29 14:00
 
Kolejka nr 21, data:
    MECZ   WYNIK DATA
28 Avia Świdnik - pauzuje w kolejce    
29 Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała 0 : 1 2014-04-05 14:00
30 Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 0 : 1 2014-04-06 16:00
31 Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 3 : 0 2014-04-06 11:00
32 Resovia Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 4 : 0 2014-04-05 16:00
33 Stal Sanok - Karpaty Krosno 0 : 2 2014-04-05 15:00
34 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 2014-04-06 15:00
35 Omega Stary Zamość - AMSPN Hetman Zamość 3 : 2 2014-04-05 16:00
36 Sokół Sieniawa - JKS Jarosław 1 : 1 2014-04-06 14:00
 
Kolejka nr 22, data:
    MECZ   WYNIK DATA
37 Sokół Sieniawa - pauzuje w kolejce    
38 JKS Jarosław - Omega Stary Zamość 1 : 0 2014-04-12 16:00
39 AMSPN Hetman Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 1 2014-04-12 16:00
40 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 2 : 0 2014-04-13 16:00
41 Karpaty Krosno - Resovia Rzeszów 2 : 1 2014-04-12 16:00
42 Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 0 : 5 2014-04-12 15:00
43 Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 0 : 3 2014-04-12 15:00
44 Lublinianka Lublin - Polonia Przemyśl 0 : 1 2014-04-12 12:00
45 Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 3 : 1 2014-04-13 11:00
 
Kolejka nr 23, data:
    MECZ   WYNIK DATA
46 Izolator Boguchwała - pauzuje w kolejce    
47 Avia Świdnik - Lublinianka Lublin 0 : 1 2014-04-16 16:00
48 Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk 6 : 1 2014-04-16 16:00
49 Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska 5 : 1 2014-04-16 16:00
50 Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 0 : 1 2014-04-16 15:30
51 Resovia Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 2014-04-16 16:30
52 Stal Sanok - AMSPN Hetman Zamość 1 : 0 2014-04-16 16:00
53 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - JKS Jarosław 1 : 0 2014-04-16 16:00
54 Omega Stary Zamość - Sokół Sieniawa 0 : 0 2014-04-16 16:00
 
Kolejka nr 24, data:
    MECZ   WYNIK DATA
55 Omega Stary Zamość - pauzuje w kolejce    
56 Sokół Sieniawa - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 1 2014-04-19 13:00
57 JKS Jarosław - Stal Sanok 2 : 0 2014-04-19 14:00
58 AMSPN Hetman Zamość - Resovia Rzeszów 1 : 0 2014-04-19 14:00
59 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik 1 : 1 2014-04-19 11:00
60 Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 2 : 0 2014-04-19 13:00
61 Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl 1 : 1 2014-04-19 14:00
62 Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 0 : 1 2014-04-19 13:00
63 Lublinianka Lublin - Izolator Boguchwała 1 : 2 2014-04-19 12:00
 
Kolejka nr 25, data:
    MECZ   WYNIK DATA
64 Lublinianka Lublin - pauzuje w kolejce    
65 Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1 : 3 2014-04-26 11:00
66 Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 4 : 0 2014-04-26 16:00
67 Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1 : 1 2014-04-27 14:00
68 Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2014-04-27 16:30
69 Stal Kraśnik - AMSPN Hetman Zamość 1 : 2 2014-04-27 15:00
70 Resovia Rzeszów - JKS Jarosław 1 : 0 2014-04-26 17:00
71 Stal Sanok - Sokół Sieniawa 1 : 1 2014-04-26 16:00
72 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Omega Stary Zamość 5 : 0 2014-04-27 16:00
 
Kolejka nr 26, data:
    MECZ   WYNIK DATA
73 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - pauzuje w kolejce    
74 Omega Stary Zamość - Stal Sanok 0 : 0 2014-05-01 16:00
75 Sokół Sieniawa - Resovia Rzeszów 1 : 2 2014-05-01 16:00
76 JKS Jarosław - Stal Kraśnik 1 : 0 2014-05-01 17:00
77 AMSPN Hetman Zamość - Chełmianka Chełm 0 : 2 2014-05-01 17:00
78 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl 1 : 1 2014-05-01 17:00
79 Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0 : 2 2014-05-01 17:00
80 Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2 : 1 2014-05-01 17:00
81 Orzeł Przeworsk - Lublinianka Lublin 0 : 2 2014-05-01 17:00
 
Kolejka nr 27, data:
    MECZ   WYNIK DATA
82 Orzeł Przeworsk - pauzuje w kolejce    
83 Lublinianka Lublin - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0 2014-05-04 12:00
84 Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1 : 0 2014-05-04 11:00
85 Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1 2014-05-04 12:00
86 Polonia Przemyśl - AMSPN Hetman Zamość 2 : 2 2014-05-04 16:00
87 Chełmianka Chełm - JKS Jarosław 1 : 0 2014-05-04 16:30
88 Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 3 : 2 2014-05-04 17:00
89 Resovia Rzeszów - Omega Stary Zamość 1 : 2 2014-05-04 14:30
90 Stal Sanok - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 0 2014-05-04 16:00
 
Kolejka nr 28, data:
    MECZ   WYNIK DATA
91 Stal Sanok - pauzuje w kolejce    
92 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Resovia Rzeszów 0 : 2 2014-05-11 16:00
93 Omega Stary Zamość - Stal Kraśnik 0 : 1 2014-05-09 17:30
94 Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 3 : 1 2014-05-11 17:00
95 JKS Jarosław - Polonia Przemyśl 1 : 0 2014-05-10 17:00
96 AMSPN Hetman Zamość - Avia Świdnik 1 : 1 2014-05-10 17:00
97 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 2 : 2 2014-05-11 17:00
98 Karpaty Krosno - Lublinianka Lublin 2 : 1 2014-05-10 16:00
99 Podlasie Biała Podlaska - Orzeł Przeworsk 1 : 2 2014-05-10 17:00
 
Kolejka nr 29, data:
    MECZ   WYNIK DATA
100 Podlasie Biała Podlaska - pauzuje w kolejce    
101 Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1 : 5 2014-05-14 17:00
102 Lublinianka Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 3 2014-05-14 17:30
103 Izolator Boguchwała - AMSPN Hetman Zamość 3 : 0 2014-05-14 16:00
104 Avia Świdnik - JKS Jarosław 1 : 0 2014-05-14 17:00
105 Polonia Przemyśl - Sokół Sieniawa 0 : 4 2014-05-14 17:00
106 Chełmianka Chełm - Omega Stary Zamość 4 : 0 2014-05-14 17:00
107 Stal Kraśnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1 : 1 2014-05-14 17:00
108 Resovia Rzeszów - Stal Sanok 1 : 0 2014-05-14 17:00
 
Kolejka nr 30, data:
    MECZ   WYNIK DATA
109 Resovia Rzeszów - pauzuje w kolejce    
110 Stal Sanok - Stal Kraśnik 1 : 0 2014-05-17 17:00
111 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Chełmianka Chełm 2 : 4 2014-05-18 16:00
112 Omega Stary Zamość - Polonia Przemyśl 2 : 0 2014-05-28 17:00
113 Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 3 : 1 2014-05-28 17:00
114 JKS Jarosław - Izolator Boguchwała 1 : 4 2014-05-17 17:00
115 AMSPN Hetman Zamość - Lublinianka Lublin 1 : 3 2014-05-20 17:30
116 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk 1 : 1 2014-05-18 17:00
117 Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska 4 : 0 2014-05-17 17:00
 
Kolejka nr 31, data:
    MECZ   WYNIK DATA
118 Karpaty Krosno - pauzuje w kolejce    
119 Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 2014-05-24 17:00
120 Orzeł Przeworsk - AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 2014-05-24 17:00
121 Lublinianka Lublin - JKS Jarosław 3 : 2 2014-05-24 12:00
122 Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa 1 : 1 2014-05-25 11:00
123 Avia Świdnik - Omega Stary Zamość 0 : 0 2014-05-24 11:00
124 Polonia Przemyśl - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 0 2014-05-24 17:00
125 Chełmianka Chełm - Stal Sanok 2 : 1 2014-05-25 16:30
126 Stal Kraśnik - Resovia Rzeszów 1 : 2 2014-05-25 17:00
 
Kolejka nr 32, data:
    MECZ   WYNIK DATA
127 Stal Kraśnik - pauzuje w kolejce    
128 Resovia Rzeszów - Chełmianka Chełm 1 : 0 2014-05-31 18:00
129 Stal Sanok - Polonia Przemyśl 2 : 0 2014-05-31 17:00
130 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Avia Świdnik 1 : 1 2014-06-01 17:00
131 Omega Stary Zamość - Izolator Boguchwała 1 : 1 2014-05-31 16:00
132 Sokół Sieniawa - Lublinianka Lublin 4 : 2 2014-05-31 17:00
133 JKS Jarosław - Orzeł Przeworsk 3 : 0 2014-05-31 17:00
134 AMSPN Hetman Zamość - Podlasie Biała Podlaska 1 : 4 2014-05-31 17:00
135 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 3 : 3 2014-06-01 17:00
 
Kolejka nr 33, data:
    MECZ   WYNIK DATA
136 Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauzuje w kolejce    
137 Karpaty Krosno - AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 2014-06-04 17:30
138 Podlasie Biała Podlaska - JKS Jarosław 2 : 2 2014-06-04 17:00
139 Orzeł Przeworsk - Sokół Sieniawa 1 : 0 2014-06-04 17:30
140 Lublinianka Lublin - Omega Stary Zamość 1 : 0 2014-06-04 17:30
141 Izolator Boguchwała - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 0 2014-06-04 17:30
142 Avia Świdnik - Stal Sanok 1 : 1 2014-06-04 17:30
143 Polonia Przemyśl - Resovia Rzeszów 0 : 2 2014-06-04 17:30
144 Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik 1 : 1 2014-06-04 17:30
 
Kolejka nr 34, data:
    MECZ   WYNIK DATA
145 Chełmianka Chełm - pauzuje w kolejce    
146 Stal Kraśnik - Polonia Przemyśl 3 : 1 2014-06-07 17:00
147 Resovia Rzeszów - Avia Świdnik 1 : 0 2014-06-07 17:00
148 Stal Sanok - Izolator Boguchwała 2 : 1 2014-06-07 17:00
149 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Lublinianka Lublin 1 : 1 2014-06-07 17:00
150 Omega Stary Zamość - Orzeł Przeworsk 2 : 0 2014-06-07 17:00
151 Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 2014-06-07 17:00
152 JKS Jarosław - Karpaty Krosno 5 : 1 2014-06-07 17:00
153 AMSPN Hetman Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1 2014-06-07 17:00

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii w sezonie 2013/14:

7 - Marcin Żurawski, 6 - Jacek Kusiak, 4 - Adrian Chłoń, Kamil Groborz, 3 - Łukasz Chwała, Waldemar Kozyra, Łukasz Sękowski, 2 - Michał Kaniewski, Damian Karwacki, Ihor Paśkiw, Patryk Słotwiński, Arkadiusz Smoła, 1 - Tomasz Kłos, Michał Skiba, Krzysztof Wrzosek

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2013/14:  Jarosław Zając (od lipca 2013), Tomasz Orłowski (od sierpnia 2013)

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Przekaż 1% dla Tomasovii

logo 1procent

 

 

 

 

 

 

 

 

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka