Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

typer3 vert


REGULAMIN TYPERA - WIOSNA 2018

1.Rozpoczęcie typera następuje wraz z rozpoczęciem rundy jesiennej bądź wiosennej i trwa przez cały okres trwania danej rundy.

2.Aby wziąć udział w typerze należy posiadać konto na portalu społecznościowym Facebook, a następnie polubić fanpage naszego serwisu znajdujący się TUTAJ!. Podobnie należy uczynić z kontami fundatorów nagród, a więc należy polubić fanpage restauracji Resto & Pizza Valentino S.C. znajdujące się TUTAJ! oraz fanpage korporacji taksówkowej Taxi Nova, które znajduje się TUTAJ!. Wszystkie polubienia muszą być widoczne publicznie na tablicy danego uczestnika typera.

3.Swoją propozycję wyniku podajemy na portalu społecznościowym Facebook na fanpagu naszego serwisu w komentarzach pod newsem konkursowym, który zamieszczamy najpóźniej 24h przed danym meczem zespołu Tomasovii.

4. Poprawny typ powinien zawierać parę meczową np. Tomasovia – Hetman Zamość 1:0 i wynik, a nazwy danego zespołu powinny rozpoczynać się dużą literą. Jeśli dany uczestnik typera napisze nazwę, choćby jednego zespołu z małej litery to taki typ nie będzie brany w ogóle pod uwagę, czyli będzie nieważny. Tak samo w przypadku, gdy ktoś napisze nazwę jednego zespołu i wynik. Np. Tomasovia 0:0. Bezwzględnie musi być napisana cała para meczowa z prawidłowym uwzględnieniem gospodarza meczu, czyli tak jak podajemy w konkursowym newsie.

5.Raz zamieszczony typ wyniku w komentarzach uznaje się za ostateczny Nie ma możliwości poprawiania, kasowania komentarza, by podać nową propozycję wyniku itd. Jeśli stwierdzimy, że ktoś tak robi zostanie wykluczony z typera do końca rozgrywek danej rundy.

6. Pierwsze 7 osób (decyduje kolejność zamieszczenia propozycji wyników w komentarzach na naszym fanpagu!), które podczas danej kolejki wytypują poprawny rezultat meczu Tomasovii otrzymuje nagrodę od Restauracji Resto & Pizza Valentino S.C., natomiast dwie pierwsze od Taxi Nova.

7.Nagrodami są bony w wysokości 10zł na dowolnie wybraną "dużą pizzę", lub "XXL".Wspomniany bon można wykorzystać również na danie kuchni orientalnej z ulotki "China Town", które to dania serwuje oczywiście restauracja Resto & Pizza Valentino S.C. mieszcząca się przy ulicy Piekarskiej w Tomaszowie Lubelskim. Jednym słowy laureaci mają do wyboru pizza, albo danie orientalne, które sobie wybiorą z ulotki. Dwie pierwsze osoby, które w danej kolejce przewidzą poprawny wynik otrzymują od Taxi Nova dwa darmowe przejazdy na terenie miasta Tomaszów Lubelski taksówką wspomnianej korporacji.

8. Różnicę powyżej wartości bonu, a ceną pizzy bądź dania orientalnego dopłaca laureat !!!

9.Osoba, która najwięcej razy wytypuje podczas całej rundy dokładny wynik osiągnięty przez Tomasovię otrzyma zaproszenie na dowolnie wybraną „dużą pizzę” lub danie orientalne od restauracji Resto & Pizza Valentino S.C. mieszczącej się przy ul. Piekarskiej. Natomiast od Taxi Nova trzy przejazdy za darmo na terenie miasta Tomaszów Lubelski. Jeśli laureatówz taką samą liczbą najwięcej wytypowanych spotkań będzie kilku to o tym, kto dostanie główną nagrodę zadecyduje losowanie.

  pdfAKTUALNA OFERTA "RESTO & PIZZA VALENTINO" - KLIKNIJ

10. Każdy uczestnik typera, który wygra bon ma 7 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na fanpagu serwisu Tomasovia.Tomaszow.info, aby udać się do restauracji Resto & Pizza Valentino S.C. mieszczącej się przy ul. Piekarskiej w celu zrealizowania bonu. Uwaga: Każdy laureat musi udać się osobiście do restauracji i tam podać personelowi swoje dane (Imię i Nazwisko). Nie ma możliwości, by nagrodę odbierały osoby trzecie w zastępstwie oraz dowozu nagród do domu! Osoba, która wygra darmowy przejazd od Taxi Nova  ma również 7 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na wykorzystanie przejazdu. Nie ma możliwości, by z wygranego przejazdu skorzystała inna osoba niż ta, która go wygrała. Po upływie terminu 7 dni obie nagrody przepadają.

11.Osobom, które trafią rezultat podczas danej kolejki, a nie wygrają bonu, bo będą w kolejności 8, 9, 10 itd. będzie zaliczane trafienie do klasyfikacji głównej. Każdy trafiony dokładny wynik, to 1 pkt, który otrzymuje uczestnik typera.

12. Aktualną listę osób, które trafią poprawnie dokładny wynik i punktację generalną można znaleźć na stronie głównej serwisu www.tomasovia.tomaszow.info w dziale "Typer" oraz na profilu społecznościowym Facebook naszego serwisu Tomasovia.Tomaszow.info

13. Wszelkie sporne kwestie nieujęte regulaminem rozstrzyga nasza redakcja w porozumieniu ze sponsorami typera i decyzje, które są przez nich podejmowane są ostateczne.

Image and video hosting by TinyPic

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka