Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych 2016/17
Print
1 kolejka 17-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 3 : 3 Górnik Łęczna
  17-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 5 : 2 Lewart Lubartów
  17-08-2016 00:00 Orlęta Łuków 2 : 3 Victoria Parczew
  17-08-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 0 Wisła Puławy
  17-08-2016 00:00 Chełmianka Chełm 1 : 4 FKS Hetman Zamość

2 kolejka 20-08-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
  20-08-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 2 : 2 TKS Tomasovia
  20-08-2016 00:00 Wisła Puławy 4 : 1 Chełmianka Chełm
  20-08-2016 00:00 Lewart Lubartów 2 : 4 Orlęta Łuków
  21-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 5 : 3 Łada 1945 Biłgoraj

3 kolejka 27-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 3 : 0 Wisła Puławy
  27-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Górnik Łęczna
  27-08-2016 00:00 Orlęta Łuków 5 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  27-08-2016 00:00 Chełmianka Chełm 4 : 2 Widok SP51 Lublin
  27-08-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 1 Lewart Lubartów

4 kolejka 03-09-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 1 Victoria Parczew
  03-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 2 TKS Tomasovia
  03-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Orlęta Łuków
  03-09-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 3 : 1 Chełmianka Chełm
  03-09-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 3 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski

5 kolejka: 10-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 FKS Hetman Zamość
  10-09-2016 00:00 Victoria Parczew 1 : 5 Górnik Łęczna
  10-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 2 : 0 Łada 1945 Biłgoraj
  10-09-2016 00:00 Lewart Lubartów 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  10-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Wisła Puławy

6 kolejka 17-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 2 : 0 Lewart Lubartów
  17-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
  17-09-2016 00:00 Chełmianka Chełm 3 : 2 TKS Tomasovia
  17-09-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 8 : 1 Victoria Parczew
  17-09-2016 00:00 Wisła Puławy 6 : 2 Orlęta Łuków

7 kolejka 24-09-2016 00:00 Lewart Lubartów 0 : 3 FKS Hetman Zamość
  24-09-2016 00:00 Victoria Parczew 0 : 1 Wisła Puławy
  24-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 3 : 1 Widok SP51 Lublin
  24-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
  24-09-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 5 Górnik Łęczna

8 kolejka 01-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 0 Victoria Parczew
  01-10-2016 00:00 Wisła Puławy 2 : 4 Lewart Lubartów
  01-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 2 : 6 Orlęta Radzyń Podlaski
  01-10-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 7 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  01-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 4 Orlęta Łuków

9 kolejka 08-10-2016 00:00 Orlęta Łuków 1 : 1 Chełmianka Chełm
  08-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 2 : 1 FKS Hetman Zamość
  08-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 TKS Tomasovia
  08-10-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 3 Wisła Puławy
  08-10-2016 00:00 Lewart Lubartów 0 : 3 Widok SP51 Lublin
  08-10-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 2 Łada 1945 Biłgoraj

10 kolejka 15-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 5 : 1 Victoria Parczew
  15-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 1 : 5 Lewart Lubartów
  15-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  15-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 4 : 0 Orlęta Łuków
  15-10-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 0 Górnik Łęczna

11 kolejka 22-10-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 7 Łada 1945 Biłgoraj
  22-10-2016 00:00 Lewart Lubartów 4 : 1 Chełmianka Chełm
  22-10-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 1 : 2 Wisła Puławy
  22-10-2016 00:00 Victoria Parczew 0 : 5 TKS Tomasovia
  22-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 2 Widok SP51 Lublin

12 kolejka 29-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 0 : 3 Górnik Łęczna
  29-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 4 Orlęta Łuków
  29-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 3 : 1 FKS Hetman Zamość
  29-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 2 : 0 Lewart Lubartów
  29-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski

13 kolejka 05-11-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
  05-11-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 0 : 3 TKS Tomasovia
  05-11-2016 00:00 Górnik Łęczna 6 : 0 Chełmianka Chełm
  05-11-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 4 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
  05-11-2016 00:00 Wisła Puławy 1 : 0 Widok SP51 Lublin

14 kolejka 26-03-2017 00:00 Górnik Łęczna 1 : 2 TKS Tomasovia
  26-03-2017 00:00 Lewart Lubartów 3 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
  26-03-2017 00:00 Wisła Puławy 0 : 0 Łada 1945 Biłgoraj
  26-03-2017 00:00 Victoria Parczew 1 : 2 Orlęta Łuków
  26-03-2017 00:00 FKS Hetman Zamość 4 : 2 Chełmianka Chełm

15 kolejka 02-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  02-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 4 : 2 FKS Hetman Zamość
  02-04-2017 00:00 Chełmianka Chełm 1 : 2 Wisła Puławy
  02-04-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 0 Widok SP51 Lublin
  02-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 7 : 0 Lewart Lubartów

16 kolejka 09-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 5 : 1 Chełmianka Chełm
  09-04-2017 00:00 Lewart Lubartów 2 : 0 Victoria Parczew
  09-04-2017 00:00 Wisła Puławy 0 : 3 TKS Tomasovia
  09-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 1 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
  09-04-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 1 Orlęta Łuków

17 kolejka 13-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 0 : 0 Widok SP51 Lublin
  13-04-2017 00:00 Victoria Parczew 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  13-04-2017 00:00 Chełmianka Chełm 3 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
  13-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 3 : 2 Górnik Łęczna
  13-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 3 FKS Hetman Zamość

18 kolejka 23-04-2017 00:00 FKS Hetman Zamość 3 : 0 Orlęta Łuków
  23-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 6 : 1 Victoria Parczew
  23-04-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 2 TKS Tomasovia
  23-04-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 2 Lewart Lubartów
  23-04-2017 00:00 Wisła Puławy 4 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski

19 kolejka 30-04-2017 00:00 Victoria Parczew 2 : 2 FKS Hetman Zamość
  30-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 2 : 3 Wisła Puławy
  30-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2 Widok SP51 Lublin
  30-04-2017 00:00 Lewart Lubartów 1 : 0 Górnik Łęczna
  30-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 3 : 1 Chełmianka Chełm

20 kolejka 07-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 4 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  07-05-2017 00:00 Górnik Łęczna 6 : 1 Janowianka Janów Lubelski
  07-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 4 : 0 Orlęta Łuków
  07-05-2017 00:00 Wisła Puławy 5 : 0 Victoria Parczew
  07-05-2017 00:00 FKS Hetman Zamość 4 : 4 Lewart Lubartów

21 kolejka 14-05-2017 00:00 Orlęta Łuków 2 : 0 Łada 1945 Biłgoraj
  14-05-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 5 FKS Hetman Zamość
  14-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Chełmianka Chełm
  14-05-2017 00:00 Lewart Lubartów 0 : 1 Wisła Puławy
  14-05-2017 00:00 Victoria Parczew 0 : 6 Widok SP51 Lublin

22 kolejka 21-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 2 Victoria Parczew
  21-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 8 : 1 Lewart Lubartów
  21-05-2017 00:00 TKS Tomasovia 6 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
  21-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Janowianka Janów Lubelski
  21-05-2017 00:00 Chełmianka Chełm 1 : 0 Orlęta Łuków
  21-05-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Górnik Łęczna

23 kolejka 28-05-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Wisła Puławy
  28-05-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - TKS Tomasovia
  28-05-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - Widok SP51 Lublin
  28-05-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Łada 1945 Biłgoraj
  28-05-2017 00:00 Victoria Parczew - : - Chełmianka Chełm

24 kolejka 31-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Górnik Łęczna
  31-05-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Victoria Parczew
  31-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - FKS Hetman Zamość
  31-05-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Lewart Lubartów
  31-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - Janowianka Janów Lubelski

25 kolejka 03-06-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - Chełmianka Chełm
  03-06-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - TKS Tomasovia
  03-06-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Widok SP51 Lublin
  03-06-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  03-06-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Łada 1945 Biłgoraj

26 kolejka 11-06-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Janowianka Janów Lubelski
  11-06-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Górnik Łęczna
  11-06-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - FKS Hetman Zamość
  11-06-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Wisła Puławy
  11-06-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Victoria Parczew

Image and video hosting by TinyPic

Mecze Kontrolne

27.01 - Górnik II Łęczna 1:2

31.01 - Huczwa Tyszowce 5:0

03.02 - Polonia Przemyśl (odwołany)

07.02 - Avia Świdnik 3:4

10.02 - Hetman Zamość  2:0

17.02 - Motor Lublin CLJ (Lublin godz. 18:00)

24.02 - Kryształ Werbkowice (Zamość g. 13:00)

03.03 - Kłos Chełm (do ustalenia)

10.03 - Stal Kraśnik (Kraśnik)

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka