Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych 2016/17
Print
1 kolejka: 21-08-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 8 TKS Tomasovia
  21-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 7 : 0 MOSiR Lubartów
  21-08-2016 00:00 Wisła Puławy 1 : 5 Gaudium Zamość
  21-08-2016 00:00 Motor Lublin 7 : 0 Orlęta Łuków
  21-08-2016 00:00 BKS Lublin 1 : 2 Dubler Opole Lubelskie
  21-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  21-08-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 3 : 0 Górnik Łęczna

2 kolejka 28-08-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
  28-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 0 Niedźwiadek Chełm
  28-08-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 7 : 1 OSiR Biłgoraj
  28-08-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 2 : 1 Orlęta Łuków
  28-08-2016 00:00 Gaudium Zamość 0 : 6 BKS Lublin
  28-08-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 5 Motor Lublin
  28-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 18 : 0 Wisła Puławy

3 kolejka 31-08-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 4 : 3 Gaudium Zamość
  31-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 1 Dubler Opole Lubelskie
  31-08-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 4 TOP-54 Biała Podlaska
  31-08-2016 00:00 Wisła Puławy 4 : 4 Widok SP51 Lublin
  31-08-2016 00:00 Motor Lublin 8 : 1 Górnik Łęczna
  31-08-2016 00:00 BKS Lublin 7 : 1 TKS Tomasovia
  31-08-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 MOSiR Lubartów

4 kolejka 04-09-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 6 : 0 MOSiR Lubartów
  04-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 4 : 2 OSiR Biłgoraj
  04-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 6 : 0 Orlęta Łuków
  04-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 3 BKS Lublin
  04-09-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 1 : 0 Motor Lublin
  04-09-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 3 Wisła Puławy
  04-09-2016 00:00 Gaudium Zamość 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski

5 kolejka 11-09-2016 00:00 BKS Lublin 9 : 0 Niedźwiadek Chełm
  11-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 1 : 3 Dubler Opole Lubelskie
  11-09-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 1 Widok SP51 Lublin
  11-09-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 4 Górnik Łęczna
  11-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 TKS Tomasovia
  11-09-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 3 TOP-54 Biała Podlaska
  11-09-2016 00:00 Motor Lublin 3 : 0 Gaudium Zamość

6 kolejka 18-09-2016 00:00 Gaudium Zamość 1 : 0 Orlęta Łuków
  18-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 0 : 2 Motor Lublin
  18-09-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 0 : 0 Górnik Łęczna
  18-09-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 3 OSiR Biłgoraj
  18-09-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 4 : 0 MOSiR Lubartów
  18-09-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 10 BKS Lublin
  20-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 2 Widok SP51 Lublin

7 kolejka 25-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 9 TKS Tomasovia
  25-09-2016 00:00 BKS Lublin 5 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  25-09-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 0 Wisła Puławy
  25-09-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 2 Gaudium Zamość
  25-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Niedźwiadek Chełm
  25-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 0 : 2 Dubler Opole Lubelskie
  25-09-2016 00:00 Motor Lublin 3 : 0 Widok SP51 Lublin

8 kolejka 02-10-2016 00:00 Gaudium Zamość 0 : 5 Górnik Łęczna
  02-10-2016 00:00 Wisła Puławy 1 : 6 Orlęta Radzyń Podlaski
  02-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 4 : 1 MOSiR Lubartów
  02-10-2016 00:00 BKS Lublin 10 : 0 OSiR Biłgoraj
  02-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 2 Orlęta Łuków
  02-10-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 1 : 1 Dubler Opole Lubelskie
  02-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 7 Motor Lublin

9 kolejka 09-10-2016 00:00 Motor Lublin 8 : 0 Wisła Puławy
  09-10-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 4 : 0 Gaudium Zamość
  09-10-2016 00:00 Orlęta Łuków 4 : 0 Niedźwiadek Chełm
  09-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 4 TOP-54 Biała Podlaska
  09-10-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 3 Widok SP51 Lublin
  09-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 6 BKS Lublin
  09-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 3 : 0 TKS Tomasovia

10 kolejka 16-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 0 MOSiR Lubartów
  16-10-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 3 : 2 Gaudium Zamość
  16-10-2016 00:00 Wisła Puławy 3 : 1 Orlęta Łuków
  16-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 1 : 2 Dubler Opole Lubelskie
  16-10-2016 00:00 BKS Lublin 1 : 1 Motor Lublin
  16-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 1 Górnik Łęczna
  16-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski

11 kolejka 23-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 4 : 0 Niedźwiadek Chełm
  23-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  23-10-2016 00:00 Motor Lublin 14 : 0 OSiR Biłgoraj
  23-10-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 5 : 1 Widok SP51 Lublin
  23-10-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 7 BKS Lublin
  23-10-2016 00:00 Gaudium Zamość 2 : 3 TKS Tomasovia
  23-10-2016 00:00 MOSiR Lubartów 2 : 3 Wisła Puławy

12 kolejka 30-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 1 Gaudium Zamość
  30-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 3 : 0 Orlęta Łuków
  30-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 14 Dubler Opole Lubelskie
  30-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0 Motor Lublin
  30-10-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 2 Górnik Łęczna
  30-10-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 2 : 0 TKS Tomasovia
  30-10-2016 00:00 BKS Lublin 10 : 0 MOSiR Lubartów

13 kolejka 06-11-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 1 OSiR Biłgoraj
  06-11-2016 00:00 TKS Tomasovia 3 : 1 Widok SP51 Lublin
  06-11-2016 00:00 Górnik Łęczna 0 : 3 BKS Lublin
  06-11-2016 00:00 Motor Lublin 2 : 3 TOP-54 Biała Podlaska
  06-11-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 8 : 0 Wisła Puławy
  06-11-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  06-11-2016 00:00 Gaudium Zamość 4 : 0 Niedźwiadek Chełm

14 kolejka 26-03-2017 00:00 Górnik Łęczna 3 : 0 OSiR Biłgoraj
  26-03-2017 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  26-03-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 0 : 3 BKS Lublin
  26-03-2017 00:00 TKS Tomasovia 8 : 0 Niedźwiadek Chełm
  26-03-2017 00:00 Orlęta Łuków 0 : 5 Motor Lublin
  26-03-2017 00:00 Gaudium Zamość 2 : 0 Wisła Puławy
  26-03-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 0 : 0 Widok SP51 Lublin

15 kolejka 02-04-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 2 Widok SP51 Lublin
  02-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0 Górnik Łęczna
  02-04-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 3 Dubler Opole Lubelskie
  02-04-2017 00:00 BKS Lublin 7 : 1 Gaudium Zamość
  02-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 1 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
  02-04-2017 00:00 Wisła Puławy 2 : 3 TKS Tomasovia
  02-04-2017 00:00 Motor Lublin 6 : 1 MOSiR Lubartów

16 kolejka 09-04-2017 00:00 Gaudium Zamość 2 : 3 OSiR Biłgoraj
  09-04-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 14 : 0 Niedźwiadek Chełm
  09-04-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 1 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  09-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 1 Wisła Puławy
  09-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 0 : 2 Motor Lublin
  09-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 1 : 0 BKS Lublin
  09-04-2017 00:00 MOSiR Lubartów 1 : 2 Orlęta Łuków

17 kolejka 13-04-2017 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 0 TOP-54 Biała Podlaska
  13-04-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 2 TKS Tomasovia
  13-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 Górnik Łęczna
  13-04-2017 00:00 BKS Lublin 4 : 0 Widok SP51 Lublin
  13-04-2017 00:00 Motor Lublin 1 : 0 Dubler Opole Lubelskie
  13-04-2017 00:00 Wisła Puławy 2 : 1 Niedźwiadek Chełm
  13-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 0 Gaudium Zamość

18 kolejka 23-04-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 4 BKS Lublin
  23-04-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 2 : 2 Orlęta Łuków
  23-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 2 OSiR Biłgoraj
  23-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 7 : 0 MOSiR Lubartów
  23-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 0 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
  23-04-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 4 : 1 Wisła Puławy
  23-04-2017 00:00 Gaudium Zamość 0 : 5 Motor Lublin

19 kolejka 30-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 2 : 0 Gaudium Zamość
  30-04-2017 00:00 BKS Lublin - : - Wisła Puławy
  30-04-2017 00:00 Motor Lublin 5 : 0 TKS Tomasovia
  30-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  30-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 1 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
  30-04-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 3 : 2 Niedźwiadek Chełm
  30-04-2017 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 7 Dubler Opole Lubelskie

20 kolejka 07-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 4 Motor Lublin
  07-05-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 1 : 4 BKS Lublin
  07-05-2017 00:00 TKS Tomasovia 5 : 1 Orlęta Łuków
  07-05-2017 00:00 Wisła Puławy 6 : 0 OSiR Biłgoraj
  07-05-2017 00:00 Gaudium Zamość 6 : 1 MOSiR Lubartów
  07-05-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 3 Orlęta Łuków
  07-05-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 3 : 3 Górnik Łęczna

21 kolejka 14-05-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 2 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  14-05-2017 00:00 Motor Lublin 10 : 0 Niedźwiadek Chełm
  14-05-2017 00:00 Górnik Łęczna 6 : 0 Gaudium Zamość
  14-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 6 : 0 Wisła Puławy
  14-05-2017 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 11 TKS Tomasovia
  14-05-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 4 BKS Lublin
  14-05-2017 00:00 Orlęta Łuków 4 : 3 Widok SP51 Lublin

22 kolejka 21-05-2017 00:00 BKS Lublin 0 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
  21-05-2017 00:00 TKS Tomasovia 1 : 2 Górnik Łęczna
  21-05-2017 00:00 Wisła Puławy 2 : 8 Motor Lublin
  21-05-2017 00:00 Gaudium Zamość 0 : 6 Dubler Opole Lubelskie
  21-05-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 3 Orlęta Łuków
  21-05-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska - : - OSiR Biłgoraj
  21-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 7 : 0 MOSiR Lubartów

23 kolejka 28-05-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Widok SP51 Lublin
  28-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - OSiR Biłgoraj
  28-05-2017 00:00 MOSiR Lubartów - : - Niedźwiadek Chełm
  28-05-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Wisła Puławy
  28-05-2017 00:00 Gaudium Zamość - : - TOP-54 Biała Podlaska
  28-05-2017 00:00 Motor Lublin - : - BKS Lublin
  28-05-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie - : - TKS Tomasovia

24 kolejka 31-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - MOSiR Lubartów
  31-05-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  31-05-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm - : - Górnik Łęczna
  31-05-2017 00:00 OSiR Biłgoraj - : - Motor Lublin
  31-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Dubler Opole Lubelskie
  31-05-2017 00:00 BKS Lublin - : - Orlęta Łuków
  31-05-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Gaudium Zamość

25 kolejka 03-06-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - TOP-54 Biała Podlaska
  03-06-2017 00:00 MOSiR Lubartów - : - BKS Lublin
  03-06-2017 00:00 Gaudium Zamość - : - Widok SP51 Lublin
  03-06-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - OSiR Biłgoraj
  03-06-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie - : - Niedźwiadek Chełm
  03-06-2017 00:00 Motor Lublin - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  03-06-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Wisła Puławy

26 kolejka 11-06-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Orlęta Łuków
  11-06-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm - : - Gaudium Zamość
  11-06-2017 00:00 OSiR Biłgoraj - : - MOSiR Lubartów
  11-06-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - TKS Tomasovia
  11-06-2017 00:00 BKS Lublin - : - Górnik Łęczna
  11-06-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska - : - Motor Lublin
  11-06-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Dubler Opole Lubelskie

Image and video hosting by TinyPic

BO 2018

Mecze Kontrolne

27.01 - Górnik II Łęczna 1:2

31.01 - Huczwa Tyszowce 5:0

03.02 - Polonia Przemyśl (odwołany)

07.02 - Avia Świdnik 3:4

10.02 - Hetman Zamość  2:0

17.02 - Motor Lublin CLJ 2:5

24.02 - Kryształ Werbkowice (Zamość g. 13:00)

02.03 - Kłos Chełm (Zamość g. 19:00)

10.03 - Stal Kraśnik (Kraśnik)

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka