Informacja
serwis kibiców Tomasovii - Tomasovia.Tomaszow.info
Menu
NASZ KLUB

PIŁKA NOŻNA

NASZE MIASTO

STRONA
Sponsorzy Tomasovii
Urząd Miasta

Roztocze RST

WSK

PGKiM

WSK

TOM-POL

TOM-POL

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Medialni Partnerzy Serwisu
Polskieligi.net

Podkarpacielive.pl

 tomedia.eu

 Dziennik Wschodni

 Nowiny

 Kronika Tygodnia

 Rewizje Tomaszowskie

Tygodnik Zamojski

Witamy
Image and video hosting by TinyPic
Okres roztrenowania w Tomasovii
Images: herb Tomasovia.gifOstatnio jesteśmy pytani przez sympatyków Tomasovii o to co się dzieje z naszym zespołem po zakończeniu jesienno-wiosennych rozgrywek. Otóż jak w większości klubów tak i w Tomasovii trwa obecnie okres roztrenowania. Potrwa on do połowy grudnia, gdzie w tym czasie piłkarze naszego zespołu będą korzystali z własnych obiektów jak siłownia, hala itd.

Po okresie roztrenowania tomaszowianie udadzą się na miesięczną przerwę, a na pierwszych zajęciach w ramach przygotowań do rundy wiosennej spotkają się 12 stycznia.

Ruszyła "III Edycja Tomaszowskiej Ligi Halowej Firm Szóstek Piłkarskich"
 W minioną niedzielę rozpoczęła się "III Edycja Tomaszowskiej Halowej Ligi Firm Piłkarskich Szóstek", które rozgrywane są w hali ZS Nr2 przy ul. Żwirki i Wigury 3 (Ekonomik) o puchar burmistrza Tomaszowa. Do rozgrywek w sumie zgłosiło się osiem drużyn, które będą rywalizowały o miano tej najlepszej, choć tak naprawdę, jak nie raz sami uczestnicy rozgrywek podkreślają najważniejsze w tym wszystkim jest miłe spędzenie czasu w doborowym towarzystwie, a miejsca, puchary itd. to sprawa może i ważna, ale i drugorzędna.

Miło nam poinformować naszych czytelników, iż nasz serwis od najbliższego weekendu objął patronatem medialnym całe rozgrywki ligi halowej, podczas, której to ligi nie brakuje piłkarzy, którzy w przeszłości bliższej bądź dalszej reprezentowali barwy Tomasovii.

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie do ligi zgłosiło się osiem następujących zespołów: Aster Bis, Ceramix, Efektbud, Glosscar, Inter Baum, Valentino, Wenecka, Zajazd Biesiada. Tytułu z poprzedniej II edycji będzie broniła drużyna Aster Bis, która okazała się lepsza od Valentino.

IV Edycja typera zakończona- wyniki końcowe
 Wraz z zakończeniem jesiennego grania przez piłkarzy Tomasovii zakończyła się tym samym IV edycja naszej zabawy na wytypowanie wyników naszego zespołu, gdzie do wygrania były bony na dużą pizzę od Resto & Pizza Valentino. Jak zawsze na zakończenie danej edycji przyszła pora, by ogłosić głównego laureata, a właściwie dwóch, ponieważ tak się złożyło, iż dwie osoby 5 razy wytypowało poprawnie wyniki podopiecznych trenera Jana Złomańczuka i to wystarczyło, by wygrać klasyfikację generalną.

Tymi osobami, którym nasz serwis serdecznie gratuluje są Michał Kuczyński oraz Marcin Romanowski. Obaj panowie otrzymują po dowolnej dużej pizzy oczywiście od Resto & Pizza Valentino. Zwycięzców prosimy o kontakt e-mailowy z właścicielem lokalu info@zajazd-valentino.pl w celu umówienia się na konkretny termin odbioru nagród.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w Typerze bez względu na to, czy coś wygrali, czy nie, a także równie mocno dziękujemy restauracji Resto & Pizza Valentino, której
Video: Hetman Żółkiewka - Tomasovia
Images: news_video.jpgDostępny jest już materiał filmowy ze skrótami z wczorajszego zwycięskiego meczu Tomasovii, która w Żółkiewce rywalizowała z tamtejszym Hetmanem. Emocjami z wczorajszego meczu można obdzielić kilka spotkań, bo wyjątkowo dużo się działo. Karne, poprzeczki, czerwone kartki jednym słowy działo się, więc tym bardziej zachęcamy do oglądania filmu. Aby do niego przejść wystarczy kliknąć w poniższy link.

Karne zdecydowały o wygranej. Hetman.Ż - Tomasovia 1:2
 Ostatni mecz ligowy w tym roku mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy w ramach drugiej kolejki, a więc w sumie XIX udali się w sobotę do Żółkiewki, gdzie czekał ich pojedynek za przysłowiowe sześć punktów w kontekście walki o utrzymanie w stawce drużyn III ligowych. Zwycięsko z tej batalii wyszli podopieczni trenera Jana Złomańczuka, choć zgodnie z przewidywaniami tomaszowianie musieli się na komplet punktów solidnie napracować, a emocjami z tego pojedynku można byłoby śmiało obdzielić dwa – trzy mecze. Nieliczni kibice zgromadzeni na trybunie byli świadkami trzech rzutów karnych, kilku poprzeczek oraz dwóch czerwonych kartek

Jeśli chodzi o emocje to nie brakowało ich już przed samym meczem, a to za sprawą Podkarpackiego ZPN, który nakazał klubom rozegranie XIX kolejki wbrew ich woli i nie pytając nikogo o zdanie. Niestety, piłkarska centrala na Podkarpaciu pozostała głucha na głosy klubów, ba nie pozwoliła przełożyć żadnego spotkania, mimo że te jak w przypadku Motoru i Chełmianki oba zespoły się porozumiały między sobą w tym temacie, jednak zwyciężył kaprys urzędników związkowych zza biurka niż zdrowy rozsądek . I nie pomogą tu pokrętne tłumaczenia

Dać z siebie wszystko i wygrać na koniec. Jutro Hetman - Tomasovia
Images: Hetman Zolkiewka.jpgW sobotę i niedzielę rozegrana zostanie awansem z rundy wiosennej XIX kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi lubelsko-podkarpackiej. W ramach wspomnianej kolejki piłkarzy Tomasovii czeka wyjazd, ale niezbyt daleki, bo raptem 70km do Żółkiewki, gdzie swoje spotkania ligowe rozgrywa miejscowy Hetman.

To będzie kolejny mecz dla piłkarzy Tomasovii z gatunku tych za przysłowiowe sześć punktów, który muszą bezwzględnie wygrać, bowiem drużyna rywali, tak jak nasz zespół okupuje miejsce w dolnych rejonach tabeli i wiosną czeka Hetmana walka o utrzymanie. Jednak akurat to nie jest jakieś wielkie zaskoczenie dla nikogo, ponieważ od samego początku beniaminek rozgrywek był uznawany za jednego z pierwszych kandydatów do spadku, co innego, jeśli chodzi o tomaszowian tutaj na pewno postawa przez całą jesień jest sporym zawodem dla sympatyków futbolu w Tomaszowie.. Teoretycznie faworytem spotkania są piłkarze Tomasovii, którzy mają zdecydowanie większe doświadczenie na III ligowym szczeblu, lecz przewagą
Wytypuj wynik Tomasovii - Wygraj bon na pizzę!
 W sobotę i niedzielę rozegrana zostanie awansem z rundy wiosennej XIX kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi lubelsko-podkarpackiej. W ramach wspomnianej kolejki piłkarzy Tomasovii czeka wyjazd, ale niezbyt daleki, bo raptem 70km do Żółkiewki, gdzie swoje spotkania ligowe rozgrywa miejscowy Hetman.

To będzie kolejny mecz dla piłkarzy Tomasovii z gatunku tych za przysłowiowe sześć punktów, bowiem drużyna rywali, tak jak nasz zespół okupuje miejsce w dolnych rejonach tabeli i wiosną czeka Hetman walka o utrzymanie. Jednak akurat to nie jest jakieś wielkie zaskoczenie dla nikogo, ponieważ od samego początku beniaminek rozgrywek był uznawany za jednego z pierwszych kandydatów do spadku, więc ich dorobek 16pkt jest na pewno miłym zaskoczeniem dla sympatyków futbolu w Żółkiewce. Teoretycznie faworytem spotkania są piłkarze Tomasovii, którzy mają zdecydowanie większe doświadczenie na III ligowym szczeblu, lecz przewagą gospodarzy jest małe i wąskie boisko, które zawsze sprzyja bronieniu się niż atakowaniu. Boleśnie się o tym przekonali, choćby
Nowa strona internetowa siatkarek Tomasovii
 Nasi czytelnicy zapewne zauważyli, iż od nowego sezonu II ligi siatkówki kobiet nie ma na naszym serwisie relacji itd, ze spotkań siatkarek Tomasovii. Z różnych powodów podjęliśmy decyzję, że nasz serwis będzie typowo piłkarski i nie będziemy zajmowali się więcej siatkówką. Jednak to nie oznacza, że nie można śledzić w internecie wydarzeń z udziałem siatkarek Tomasovii wręcz przeciwnie, ponieważ dostępna jest już nowa strona internetowa zespołu do odwiedzania, której oczywiście zachęcamy.

Aby przejść do strony siatkarek wystarczy wpisać w przeglądarkę internetową http://tomasovia.info lub kliknąć TUTAJ!

Strona 1 z 459 1 2 3 4 > >>
England Deutschland Italia Česko
France Україна Росси́я Białoruski
Portugalia Holandia Litwa Słowacja
Słowacja

Meblopol
Meblopol
Kliknij w obrazek!
SERWER SPONSORUJE
SERWER SPONSORUJE
Buttony
Tomasovia 2002

Stal Kraśnik

Sklep kibica www.szaliki.com

produkcja vlepek

Lubelska Scena

Hetman Zamość

Chełmianka Chełm

Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Poniatowa

Unia Nowa Sarzyna

Korona Łaszczów

LZPN

Podkarpacki ZPN

Piłkarski Świat

stat4u

Z naszym serwisem współpracują Centrum GSM Resto&Pizza Valentino Zajazd Valentino Galeria Rynek Meblopol Doner Kebab Kosiorski Rap Błysk Efektbud TL TAXI Taxi Nova PunktGO Dante Klimat

Copyright © 2005-2014 by Tomasovia.Tomaszow.info.